Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

(c)Loxone-Miniserver-Go-Wall

Akcia – inteligentný dom iba za cenu materiálu!

akcia platí do 31.12.2019 pre bezdrôtovú technológiu bez potreby sekania a ťahania nových káblov

Pomocou bezdrôtovej technológie Loxone air je možné vdýchnuť Vašej klasickej elektroinštalácii nový život. A to bez potreby sekania a naťahovania nových káblov.

Čo Vám prinesie inteligentná elektroinštalácia?

Úspory vykurovacej energie vďaka individuálnej regulácii vykurovania v každej miestnosti. Skutočne inteligentný dom sa naučí, kedy sa má zapnúť aby bola miestnosť v požadovaný čas vykúrená. Vie riadiť tieniacu techniku tak aby slnečná energia pomohla vykúriť miestnosti na požadovanú teplotu.

Úsporu elektrickej energie.

Moderné LED osvetlenie a odpojenie žrútov elektrickej energie v čase keď ich nepotrebujete šetrí Vaše náklady na energie. Vypnite spotrebiče, ktoré sú trvalo zapnuté do zásuvky v čase, keď ich nepotrebujete.

Komfort a úspora času vďaka automatickému vykonávaniu úkonov, ktoré by ste museli robiť Vy. Skutočne inteligentný dom Vám ušetrí ročne až 50 000 úkonov.

Jednoduché a elegantné ovládanie osvetlenia, tieniacej techniky a audia v elegantnom tlačidle Touch pure. Tlačidlo má minimalistický elegantný dizajn. Povrch je zo satinovaného skla, na ktorom nezanecháte otlačky. Obsahuje senzor teploty a vlhkosti a integrované orientačné podsvietenie.

Všetko poruke vďaka aplikácii. Aplikácia je výborným doplnkom automatizácie a ovládania pomocou tlačidiel. Potrebujete zmeniť vykurovaciu teplotu v miestnosti alebo nastaviť jednu konkrétnu žalúziu? Pomocou aplikácie urobíte tieto úkony jednoducho a intuitívne. Máte k dispozícii aj všetky hlásenia a štatistiky vášho domu.

Chcete zmeniť Vašu klasickú inštaláciu na inteligentnú? Kontaktujte nás.

Zdieľajte tento článok

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email