Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

bezpečnosť loxone

Bezpečnosť Loxone

Bezpečnosť moderných technológií je v súčasnosti jednou z veľkých tém. Nikto nechce aby boli jeho dáta ukradnuté či zneužité. Vývojári v Loxone robia všetko preto, aby sa Loxone stalo jedno z najbezpečnejších riešení inteligentných domácnosti.

Celá Loxone domácnosť je riadená pomocou Miniserveru, ktorý je mozgom domácnosti a kde sú uložené všetky dáta. Všetky vaše informácie teda ostávajú u vás doma. Tento Miniserver nie je cloudové riešenie (vzdialený server na internete) a teda vaše informácie nikam neposiala. To sa v prípade cloudových riešení nedá zaručiť.

Váš Miniserver môže, no nemusí byť napojený na internet. V prípade, že ho na sieť pripojíte, je dôležité aby ste aj vy priložili ruku k bezpečnosti Loxone. Mali by ste dbať na vytvorenie a používanie silných hesiel a hlavne pravidelnú aktualizáciu systémov. Vďaka tomu sa o vaše údaje nemusíte báť. O bezpečnosti napísalo aj Loxone. Pre tých pokročilejších, prečítajte si aj ako Loxone neustále pracuje na zlepšovaní bezpečnosti systémov.

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať, sme sid-technology.sk

Zdieľajte tento článok

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email