Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

Article-Header-Landscape-with-Finishing@1x-1

Budík Touch Nightlight Air od Loxone

“Inteligentnú domácnosť síce ešte nemáme, no hľadali sme praktický budík, ktorý nás ráno prebudí príjemným slnečným svetlom.” hovorí spokojná majiteľka budíka Touch Nightlight Air Lucia. To svedčí o tom, že riešenia od Loxone nie sú len pre veľké domy a komplexné riešenia, ale vedia potešiť aj jednotlivými malými komponentmi.

“Budík riadime cez aplikáciu Loxone, kde si môžeme súčasne nastaviť niekoľko alarmov. Tento inteligentný budík nás zobudí krátkym frekventovaným pípaním, doplneným o takzvané wake-up alebo slnečné svetlo. Vstávanie je tak hlavne počas zimných mesiacov a v skorých ranných hodinách o niečo ľahšie a príjemnejšie. Veľmi sa nám páči aj funkcia zobrazovania vonkajšej teploty, takže hneď po prebudení vieme, čo vonku môžeme očakávať.” 

Nakoľko títo majitelia nemajú okrem budíka iné Loxone komponenty, nevyužívajú jeho funkcionality na 100%. Tento budík toho dokáže totiž omnoho viac. Pomocou pravej strany dokážete ovládať hudbu, pomocou ľavej tienenie v celej domácnosti, zobrazí okrem vonkajšej aj vnútornú teplotu, môže vás prebudiť aj vaša obľúbená pieseň či rádiová stanica a svetlo sa dokáže prispôsobiť vašej požadovanej nálade (pre ukážku si pozrite krátke video).

“Osobne sa mi veľmi páči dizajn nášho multifunkčného budíka. Je elegantný, štýlový a perfektne zapadá do našej spálne. Jeho ovládanie a používanie je ľahké a intuitívne. Nakoľko je budík prvým kúskom od Loxone, zaobstarali sme si aj “mozog” ovládania Miniserver Go, vďaka ktorému budeme môcť postupne pridávať aj ďalšie Loxone komponenty.” dodáva Lucia.

Viac o jeho vychytávkach si môžete prečítať aj na tomto odkaze.

Ak aj vás zaujal tento krásny svetelný budík, kontaktujte nás a radi vám odpovieme na vaše otázky, vaše sid-technology.

Zdieľajte tento článok

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email