Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

Loxone termo hlavica

Inteligentné riadenie teploty pomocou Loxone hlavíc

Vykurovacia sezóna je už takmer za nami. Ďalší spokojný klient sa však s nami podelil o svoju skúsenosť s reguláciou teploty pomocou Loxone hlavíc na radiátor práve v jej závere.

“Na konci minulého roku sme sa nasťahovali do nášho nového bytu v Trenčíne a riešili sme, ako efektívne a jednoducho riadiť teplotu v našej domácnosti. Známy nám doporučil termo hlavice od Loxone. Nás toto riešenie a jeho výhody zaujalo a tak sme sa rozhodli inteligentné ovládanie teploty vyskúšať. Báli sme, či bude plne fungovať aj u nás, nakoľko sme iné vychytávky od Loxone ešte nemali, no nesklamalo nás to.”

Zákazníkovi sme do každej miestnosti nasadili na radiátor Loxone hlavice. A vo svojej podstate, mohol začať využívať ich výhody ihneď 🙂 . Do smartphonu sme klientovi nainštalovali Loxone aplikáciu, pomocou ktorej sa teplota reguluje na blízko i na diaľku.

“Používanie aplikácie je skutočne jednoduché. Nastavili sme si v nej teplotu, ktorú chceme v jednotlivých miestnostiach mať a aj v jednotlivých časových intervaloch. Napríklad teraz, počas doby kedy pracujeme z domu, chceme mať v obývacej miestnosti príjemných 21 stupňov, no medzi 22 hod. večer až 6 hod. ráno, v čase spania, sa teplota automaticky zníži na 18 stupňov. V spálni, v ktorej sa počas dňa nezdržiavame, je denná teplota nastavená na postačujúcich 20°C. Rovnako nás baví, že stlačením jedného tlačidla vieme vykurovanie vypnúť, napríklad v čase ak cestujeme na víkend na chatu alebo za rodinou.” konštatujú naši klienti.

Pripravte sa aj vy na ďalšiu vykurovaciu sezónu a dajte šancu Loxone termoregulačným hlaviciam na riadenie optimálnej teploty v celej vašej domácnosti.

O ďalších možnostiach použitia Loxone sa dozviete tu alebo nás neváhajte kontaktovať, sme sid-technology, certifikovaný partner Loxone.

Ďalšie informácie o inteligentnom riadení klímy si môžete prečítať aj na oficiálnej stránke Loxone.

Zdieľajte tento článok

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email