Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

Touch Pure Surface Loxone

Nainštalovali sme inteligentné tlačidlo Touch Pure a Touch Pure Surface

Touch Pure je jedinečné tlačítko, vďaka ktorému ovládate svoju smart domácnosť. Nie je iba funkčné, ale aj dizajnové a zapadne do každej domácnosti. Dôkazom je aj jedno z najdôležitejších svetových dizajnérskych ocenení iF Design Award, ktoré Touch Pure získalo v roku 2019.


Jedno z nich sme nainštalovali do domácnosti, kde sa doteraz používali len klasické vypínače a riadenie inteligentného domu nebolo užívateľsky jednoduché. Ako tvrdí pani domácnosti, “naša kúpeľňa dostala nový rozmer. Tlačidlo osviežilo vzhľad kúpeľne a zjednodušilo jej celkové ovládanie, ktoré je teraz skutočne intuitívne. Dotykové plochy na ľavej strane tlačidla umožňujú manuálne ovládanie ventilácie, centrálna plocha slúži na prepínanie svetelných nálad a vypnutie pri odchode z miestnosti, dotykové plocha na pravej strane ovládá audio. Najviac sa mi páči, že na tomto smart vypínači nie sú vidieť odtlačky prstov alebo iné nečistoty. Výhodou je aj nočné podsvietenie, takže spínač potme už nemusím hľadať”.   

Okrem Touch Pure, ktoré je vystúpené na povrchu plochy, existuje aj neviditeľné riešenie “Touch Pure Surface”, ktoré je zakomponované priamo do žiadaného povrchu, napríklad priamo do kachličky, kuchynskej linky či iného nábytku. Podobne ako Touch Pure, aj Touch Pure Surface sme zakomponovali do domácnosti nášho klienta. Ako hovorí z vlastnej skúsenosti: “menej nápadné riešenie Touch Pure Surface sme sa rozhodli využiť v našej obývačke, kde trávime spoločné rodinné večery. Ovládanie tienenia a osvetlenia sme chceli mať poruke a zároveň sme nechceli, aby rušilo celkový vzhľad obývačky. Vzhľadom k našim požiadavkám, sme Touch Pure Surface nainštalovali na konferenčný stolík. Samotný hardware je zo spodnej strany stolu a vôbec ho nie je vidieť. Z hornej strany sa nalepila transparentná fólia, ktorá naznačuje, kde je potrebné tlačidlo stláčať. Všetky naše požiadavky boli splnené a tak teraz jednoduchými pohybmi riadime žalúzie a svetlo priamo z gauča”.

Ak by ste o inteligentnej domácnosti a o jej riadení vďaka Touch Pure chceli vedieť viac, kontaktujte nás a využite naše konzultácie zdarma, vaše sid-technology.sk .

Zdieľajte tento článok

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email