Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

O mne

Volám sa Pavol a spoločnosť SID Technology som založil približne pred rokom, no elektroinštalácie a nové technológie ma sprevádzajú celý život. Venujem sa im už od svojich študentských čias, kedy som vyštudoval elektrotechniku na STU v Bratislave. Jej využitie v praxi testujem priamo vo svojej domácnosti a domácnostiach mojej rodiny. 
 
Prácu s elektroinštaláciami beriem ako svoju záľubu, niečo, do čoho rád investujem svoj čas, čo ma baví a čo mám rád. 
Svoje skúsenosti s výhodami inteligentných domácností chcem sprostredkovať aj ľuďom v Trenčíne a jeho okolí. Aj z týchto dôvodov som sa rozhodol absolvovať školenie od spoločnosti Loxone, stať sa jej certifikovaným partnerom a založiť si vlastnú firmu na inteligentné domácnosti. Od vtedy som zrealizoval niekoľko úspešných projektov, o ktorých si môžete prečítať v časti Novinky na našom webe. 
 
Spravím všetko preto, aby som vám doručil ten najlepší zážitok so smart domácnosťou. Z vlastných skúseností totiž viem, ktoré riešenia budú pre vás tie najvhodnejšie.

Priebeh spolupráce

Prvý kontakt

Kontaktujete nás telefonicky, emailom alebo cez Facebook.

Stretnutie

Dohodneme si prvé stretnutie, ktoré je úplne zdarma, na ktorom Vám predstavím možnosti
skutočne inteligentnej domácnosti a odporučím to najlepšie riešenie pre Vás.

Projekt

Na základe nášho stretnutia Vám vypracujem projektovú dokumentáciu.

Dokumentácia

Z našej strany následne dostanete kompletnú projektovú dokumentáciu spolu s cenovou ponukou. Tá je individuálna na základe špecifických požiadaviek klienta a potrieb každej domácnosti.

Inštalácia

Následne prebehne samotná inštalácia "mozgu" inteligentnej domácnosti, zariadenia Loxone, u Vás doma. Inštalácia je rýchla a nespôsobí veľký neporiadok.

Údržba

Aj po inštalácií budeme naďalej v kontakte, aby sme v najbližších dňoch a mesiacoch doladili detaily fungovania systému na základe Vašich požiadaviek.