Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

automated-home-2-0-13-heres-what-were-planning-for-our-loxone-smart-home-2

Odhaľte výhody prístupového systému NFC Code Touch

Zabudnite na množstvo jednotlivých prístupových kľúčov potrebných na vstup do brány, domu či do garáže. Máme pre Vás skvelé riešenie pre prístup do Vášho inteligentného domu. Je to kódová klávesnica NFC Code Touch, ktorá umožňuje ovládať vstupné dvere, garážové brány a aj zabezpečenie vo Vašom dome z jedného miesta, s NFC Code Touch.

Kódová klávesnica od Loxone má elegantný dizajn z vysoko kvalitného skla. Jej integrované podsvietenie umožňuje jednoduché použitie aj v noci. Je odolná a nevadí jej slnko, dážď ani sneh. 

Prístup do Vášho domu pomocou NFC Code Touch je umožnený buď zadaním číselného kódu alebo priložením NFC tagu/prívesku. Každý člen rodiny môže mať svoj vlastný prístupový kód i prívesok. Kódy môžete vytvoriť aj na jednorázové použitie, napríklad pre vašu návštevu. Jednotlivo viete ovládať každé dvere a celkové fungovanie prístupového systému sa dá plne kontrolovať pomocou mobilnej aplikácie.

Ďalším príkladom použitia NFC Code Touch je ako systém evidencie zamestnancov na pracovisku. Každý zamestnanec má svoj NFC čip, ktorý priloží pri príchode do zamestnania a odchode zo zamestnania. Cez aplikáciu máte prehľad, kto zo zamestnancov je v práci, a koľko hodín v práci strávil. Viete si pozrieť časy príchodov a odchodov jednotlivých zamestnancov. Loxone Vám pošle na konci mesiaca e-mailom výkaz odpracovaných hodín za každého zamestnanca.

NFC má i mnoho ďalších možností využitia, použite ho napríklad na zabezpečenie vašich dokumentov, na kontrolu spotreby nápojov alebo jedla na pracovisku ale aj na obmedzenie prístupu zamestnancov do určitých priestorov v budove.

Ako ste si prečítali, zabezpečovací systém NFC Code Touch má množstvo spôsobov využitia. Ak vás zaujalo aspoň jedno z nich a chceli by ste sa dozvedieť viac o ich inštalácii, neváhajte nám napísať alebo zavolať, radi vám všetko vysvetlíme.   

Foto: Loxone
Pozrite si aj video

Zdieľajte tento článok

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email