Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

Máte otázku alebo máte záujem o konzultáciu?
Napíšte nám a my sa Vám v najbližšom čase ozveme.

(c)Loxone_Customer-Consulting_5

Priebeh spolupráce

Zaujalo vás, čo všetko Loxone dokáže a aj vy by ste chceli mať všetky jeho vychytávky doma? Jediné čo neviete je, ako celá spolupráca prebieha? Tu je 8 bodov, ktoré Vám priblížia kompletný proces realizácie inteligentnej domácnosti:

  1. Kontaktujte nás telefonicky, emailom alebo cez Facebook.
  2. Dohodneme si prvé stretnutie, ktoré je úplne zdarma, na ktorom Vám predstavíme možnosti skutočne inteligentnej domácnosti a doporučíme to najlepšie riešenie pre Vás.  
  3. Na základe nášho stretnutia Vám vypracujeme cenovú ponuku. V cene ponuky je projekt inteligentnej domácnosti, realizácia a následná optimalizácia systému po určitom čase užívania.
  4. Po odsúhlasení cenovej ponuky podpíšeme zmluvu o realizácii. Tá je individuálna na základe špecifických požiadaviek klienta a potrieb každej domácnosti.
  5. Následne prebehne samotná inštalácia “mozgu” inteligentnej domácnosti, zariadenia Loxone, u Vás doma. Tempo inštalácie prispôsobujeme požiadavkám zákazníka.
  6. Po nainštalovaní a uvedení do prevádzky Vám vysvetlíme všetky funkcie a možnosti skutočne inteligentnej domácnosti a odovzdáme ju do užívania.
  7. Po určitom čase užívania (spravidla 8-12 týždňov) zrealizujeme stretnutie, na ktorom dohodneme a zrealizujeme doladenie a optimalizovanie systému na základe Vašich skúseností.
  8. Počas celej doby využívania Loxone, tu budeme pre Vás a budeme Vám poskytovať servisné služby.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Foto by Loxone

Zdieľajte tento článok

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email